Bilgi Teknolojileri Danışmanı

Duyurular

Yaklaşan etkinlikler

Gelecek etkinlik yok.

Tamamlanan etkinlikler

VEEAMON FORUM TÜRKİYE

Tarih: 5 Ekim 2017
Konum: Raffles Istanbul
VeeamON-Forum

New Orleans ta gerçekleştirilen VeeamON 2017 de sunulan özel ürün güncellemeleri ve YENİ Veeam Availability Suite™ v10 tanıtımı ile duyuruların yanında BT sektörü uzmanları, Veeam® üst yönetimi uzmanları ile tanışın!

Dell EMC Forum 2017

Tarih: 3 Ekim 2017
Konum: Wyndham Grand Istanbul Levent
Dell-EMC-Forum-2017

Dell EMC Forum, BT uzmanlarının ücretsiz katılabileceği, 1 günlük teknoloji etkinliğidir. Bu etkinlikte meslektaşlarınızla buluşabilir, yeni stratejiler ve öngörüler edinebilir dijital çağa özgün riskleri azaltan çözümleri keşfedebilirsiniz.

Turkey VMUG – VMware HCS – VSAN

Tarih: 29 Eylül 2017
Konum: Webinar
VMUG-VMware

İşletmenizde mevcut olan sunucularınıza ait disklerin de sanallaştırma teknolojilerinde kullanabilmeniz size mevcut kaynakları daha iyi değerlendirmenizi sağlayabilir.

IDC SECURITY SUMMIT 2017

Başlangıç tarihi: 21 Eylül 2017
Bitiş tarihi: 22 Eylül 2017
Konum: NG Sapanca Wellness & Convention
IDC-Security-Summit-2017

Türk BT liderleri, iş sürekliliklerini ve operasyonlarının güvenliğini nasıl sağlayacaklarını belirlemelidirler. Tüm bu konuları kapsayacak olan IDC Türkiye BT Güvenlik Zirvesi’ne siz de katılın.

 

Bilgi Teknolojileri Danışmanı

Esat Küçükigridere

Hayatımın çekirdek kısmı 1996-2005 aralığında linux sistemler üzerinde yaptığım çalışmalar ve 75′ in üzerinde internet kafe kurulumu ile sektörü tecrübe edindiğim, bulunduğum şehirde ki üniversite öğrencilerine tez yazarak ta klavye kullanımı mı oldukça geliştirdiğim dönemlerdi. 56k Dial-up bağlantıların kullanıldığı, ZyXEL Dial-up routerlar ile internet kafeleri otomatize ettiğimiz dönemlerden, IRCD we web sunucuları, WIN.CIH (Çernobil) faciasına, oradan Deep Freeze kullanımın yaygınlaştırılması gibi bir çok süreçte aktif olarak yer aldım.

Bağlantıda kalın

Gelişmelerden haberdar olmak ve bağlantıda kalmak için aşağıdaki platformlardan beni takip edebilirsiniz